Responsive image

PELİN SEYHAN


1968 İstanbul doğumludur. Alman Lisesi ve Boğaziçi İşletme Fakültesinden mezun olup profesyonel çalışma hayatına atıldı.

1996-2005 yılları arasında eşinin görevleri sebebiyle yurt dışında yaşadı. Oğlunun eğitim hayatı boyunca özellikle öğrenci koçluğu ve yurt dışında eğitim konularına ilgisini keşfedip çeşitli eğitim, seminer, sertifika programları ve yurt dışı üniversite ziyaretleri ile kendini geliştirerek bu yolculuğa başladı.

2017’den itibaren profesyonel olarak danışanlarına Kanada, ABD, İngiltere ve Hollanda ile ilgili hizmet veriyor. ICEF Canada Course for Education Agents ve Yeditepe Üniversitesi SEM Eğitim Danışmanlığı - Öğrenci Koçluğu sertifikalarına sahiptir. Ayrıca Myers Briggs Strong Interest Inventory uygulayıcısı olarak 14-19 yaş grubuna ilgi alanlarıyla uyumlu kariyer seçimleri konusunda yardımcı olmaktadır.
Responsive image

SIRKAL DEMİRSEREN


1968’de İstanbul’da doğdu. Alman Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten sonra İngiltere Lancaster University'de finans yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Uzun yıllar uluslararası şirketlerde lojistik ve tedarik zinciri üzerine kariyerine devam eden Demirseren, halen uluslararası bir şirkette Global İnovasyon Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

Üç oğlunun lise ve üniversite yolculukları sırasında biriktirdiği bilgi ve deneyim, çevrede aynı ihtiyaç içinde olanların da dikkatini çekince, eğitim koçluğu serüveni de başlamış oldu. Halen danışanlarına Almanya, Avusturya ve İtalya'da yüksek öğrenim ile ilgili hizmet veriyor.

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu ) üyesi ve Yeditepe Üniversitesi Eğitim Koçluğu sertifikası sahibidir.Bootstrap Bootstrap Bootstrap Bootstrap